АКТУАЛЬНЕ

ІНТЕРВ'Ю

АРХІВ

Назва альбому: «Просторіч»

Дата релізу: 1 грудня 2014р.

Виробник: Радіорай Продакшн

Загальний час звучання: 50:36

 

          Гурт "Радіорай" радий повідомити, що тепер ви маєте змогу вільно прослухати та скачати наші пісні з офіційного джерела - Soundcloud. Слухайте і насолоджуйтесь!

 

 Якщо ж ви вирішите висловити вдячність музикантам гурту за ту величезну роботу, що вони виконали для вас - найкраще, що ви можете зробити - придбати диск. Для цього:  переходьте за посиланням. Отримані гроші використовуються виключно для розвитку творчості: оплата репетицій, студій, купівля музичного ПЗ та інструментів. Не будьте байдужими - подбайте про розвиток української музики!

 

Якщо ви - затятий меломан, або фанат і хочете отримати останній диск з афтографами учасників гурту - приходьте на концерт гурту "Радіорай" - подарунок у вигляді ексклюзивного CD з афтографами учасників вам гарантовано.

 

  З любов'ю і повагою до шанувальників нашої музики,

музиканти гурту "Радіорай"

Інтерв'ю з учасниками гурту та презентація нової композиції в ефірі радіостанції "Наше Радіо" в рамках щотижневої програми "Обсерваторія". 5 лютого 2006 року

(щоб прослухати - натисніть на зображення мікрофону)

Промо-інтервю з Віктором Головко та презентація нового альбому 2014 року "Просторіч" програми "mp3 - ефір" - липень 2014 року

(щоб прослухати - натисніть на зображення мікрофону)

Альбом: "Моя географія"

Дата релізу: 1 грудня 2011р.

Виробник: Національна Мультимедійна Компанія

Загальний час звучання: 41:35